Czy wy też kochacie ten czas, gdy spada śnieg? Czy też lubicie biegać po sklepach w poszukiwaniu prezentów? Jeżeli tak to tak samo jak ja czekacie na święta. Ten magiczny czas nadchodzi co roku ale te 365 dni trzeba jednak czekać. Za cztery dni zadzwoni ostatni dzwonek przed świętami. Nie wiem czy przeżyję ten maraton w drodze do domu :). Trzeba zrobić tyle rzeczy przez weekend, bo przecież w poniedziałek już Wigilia. Kocham to: ubierać choinkę, przygotowywać prezenty i stół na wieczerzę. W tym roku liczę na więcej książek Mikołaju :)! Na koniec powiem tylko : Pamiętajcie ten czas to nie prezenty, nie "Kevin sam w domu" po raz setny albo inne takie "świąteczne filmy". To magiczny czas i najlepiej spędzić go z rodziną.
...................................................................................................................................................................
Opowieść Wigilijna opowiada o losach głównego bohatera Scrooga. Jest on sędziwym, ponurym mężczyzną prowadzącym kancelarię. Jego wspólnik - przyjaciel nie żyję ale pewnej nocy ukazuje mu się jego duch. Zapowiada on nadejście w nocy trzech duchów.
Pierwszy - ukazał mu dawne święta Bożego Narodzenia
Drugi - tegoroczne święta
Trzeci - przyszłość w tym śmierć
Przekonany Scrooge postanawia zmienić swoje życie.