The Versatile Blogger, to zabawa blogowa, w której uczestniczy nie jeden. Ja jestem zaszczycony, że dostałem nominację od Natalia nataliA. Dziękuje ci bardzo!


Każdy nominowany blogger powinien:

1.  Podziękować nominującemu bloggerowi
2.  Podzielić się wyróżnieniem u siebie na blogu
3. Ujawnić siedem faktów dotyczących samego siebie
4. Nominować 15 blogów, które jego zdaniem zasługują na to wyróżnienie
5. Poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów.

Siedem faktów z mojego życia:

1.  Wielu z was myśli, że jestem starszy ale tak naprawdę chodzę do I gimnazjum. Dla niektórych będzie to zaskoczenie. Uczęszczam do Gimnazjum nr. 9 im. cc. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. Zapora w Lublinie.

2. Jak niektórzy wiedzą jestem synem pisarki Moniki Anny Oleksa. I tu prośba do was. Jeżeli chcecie zadać pytanie mojej mamie piszcie w komentarzu. W ferie chcę przeprowadzić z nią wywiad [o ile znajdzie dla mnie czas :)]

3. Kocham chodzić po parkach linowych, pokonuje wszystkie, i tylko, zaawansowane trasy. Gdziekolwiek jestem w Polsce i jest tam park linowy, muszę tam pójść! Polecam wam ten letni "sport"!

4. Książki czytam na poważnie od drugiej klasy podstawówki. Na początku nie chciałem czytać. Mama musiała mnie do tego zmuszać. Lecz potem zacząłem czytać coraz więcej i mieć coraz więcej książek.

5. Kolekcjonuje autografy. Gdy tylko mama jedzie do teatru, lub ja idę gdzieś gdzie mogą pojawić się słynne osobowości biorę ze sobą mój elegancki zeszyt. Wśród mojej kolekcji są między innymi autografy: Krystyny Jandy, Edyty Geppert oraz Piotra Fronczewskiego. 

6.  Do założenia bloga skłoniło mnie przeglądanie serwisu lubimyczytac.pl, gdzie przy profilach użytkowników często pojawiał się linki do blogów. I wtedy ja też postanowiłem założyć własnego bloga. Pierwszy nie istnieje, został usunięty, lecz zaraz po usunięciu założyłem nowego, na którym tworze do dziś.

7. Uczę się francuskiego i angielskiego. Umiem też trochę z japońskiego, ponieważ od  pięciu lat trenuje karate. 

To by było na tyle. Nie będę mianował blogów, gdyż pewnie wielu z was już uczestniczyło w tej zabawie. Każdy kto chce wziąć może się poczuć jak wybrany. Wystarczy tylko napisać to w komentarzu, wtedy oficjalnie mianuje go w poście. Już niebawem ukaże się recenzja trzeciej części "Gobelina"
Pozdrawiam Michalo