Czarla. PoszukiwaczeEva Dziewięć nigdy nie widziała innego człowieka. Ani słońca, nieba czy drzew. Tak właściwie to nigdy nie opuszczała swego podziemnego domu. Wszystko zmienia się, gdy na jej bezpieczne schronienie napada groźny stwór Bestiil, który czyha na jej życie.
Eva zmuszona jest uciekać. Na powierzchni okazuje się jednak, że jest tam jedynym człowiekiem. Świat zamieszkują najróżniejsze istoty, niepodobne do niczego, o czym Eva dotąd się uczyła.
 

Czy Eva w ogóle znajduje się na Ziemi? Czy trafi na ślad ludzi? Czy dowie się gdzie i kim jest?
W pełnej przeszkód podróży przez nieznane pomagają jej Tułaczowiec, wielki Otto i robot Mat.
Wędruj razem z Evą i jej przyjaciółmi, naucz się orbońskiego alfabetu i przede wszystkim nigdy nie porzucaj wyobraźni! 


 Utrzymana w konwencji Gwieznych Wojen, doprawiona motywami zaczerpniętymi z takich klasycznych lektur jak Alicja w Krainie Czarów i Czarnoksiężnik z Krainy Oz książka trzyma w napięciu już od pierwszej strony. Wraz ze wspaniałymi komiksowymi ilustracjami wykonanymi przez samego autora, CzarLa.Poszukiwacze prezentuje zupełnie nową jakość literacką, jest prawdziwą współczesną baśnią na miarę XXI wieku. Młodzi czytelnicy zagłębią się w fantazyjny świat niezwykłych stworzeń, przygód i niebezpieczeństw, które będzie można przetrwać ze wsparciem prawdziwych przyjaciół. Bestseller „New York Times’a” w kategorii książki dla dzieci i młodzieży przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom fantastyki.

 Premiera 26 września!

Tony DiTerlizzy jest znany z bestsellerowej sagi pt. "Kroniki Spiderwick", rozpoczyna kolejną, nową serię książek zatytułowaną "CzarLa". Czy będzie ciekawa? Przekonam się, bo dzięki uprzejmości Wydawnictwa Znak otrzymam egzemplarz książki do recenzji, a może nawet zorganizuję konkurs? Wiem, że prędzej, czy później i tak zakupiłbym książkę. Zapowiada się bardzo ciekawie. Teraz wystarczy już tylko czekać! A czy Wy macie ochotę na książkę? Czekam na Wasze komentarze! Pozdrawiam Michał