Kulturalny Lublin to seria, w której przedstawiam Wam artystyczne oblicze mojego miasta, a jednocześnie obalam  mit, będący powtarzającym  się stwierdzeniem wielu młodych lublinian 
"Tu się nic nie dzieje!".  W ramach tego cyklu   ukazywać  się  będą: relację  z wielu wydarzeń i ich zapowiedzi, a także opisy  interesujących i inspirujących miejsc w tym pięknym mieście, gdzie kultura aż tętni życiem.

W ujawnionych niedawno planach Areny Lublin na rok 2016 pojawiła się wzmianka o wielkiej gwieździe, która wystąpi na miejskim stadionie w czerwcu. Dwa tygodnie temu temu MOSiR potwierdził, że 3 czerwca w Lublinie zagra irlandzki zespół The Cranberries. 

Twórcy hitu "Zombie" będą gwiazdą wieczoru; nie wiadomo jeszcze kto zagra przed nimi. Sprzedaż biletów na koncert już ruszyła, można je kupować za pośrednictwem strony www.eventim.pl, a także w Empiku, Saturnie i Media Markt. Za najtańsze wejściówki zapłacimy 75 zł (to miejsca na trybunach, na przeciwko sceny). 

We wtorek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że w ciągu kilku dni sprzedaży rozeszło się już ponad 2 tysiące biletów. 

Kup bilet przez Internet - klik