Wakacje to idealny moment, aby zaciszu natury oddać się w całości lekturze czekających na nas powieści. Inny sposób wykorzystania tego czasu proponuje Wydawnictwo Zysk i S-ka, które w tym roku, po raz czwarty, organizuje akcję Lato z książką

W tegorocznej edycji wydarzenia oprócz inicjatora - Wydawnictwa Zysk i S-ka, widnieją również Narodowe Centrum Kultury, Grupa Wydawnicza Publicat oraz Wydawnictwo Muza, które wspólnie z przedstawią swoich autorów i ich dzieła oraz zadbają o to, by każdy uczestnik znalazł dla siebie coś ciekawego.

W IV edycji Lata z książką weźmie udział blisko 20 gości! Wśród nich znajdują się takie osoby jak: Ałbena Grabowska, Bogusław Chrabota, Marcin Wilk, Natalia Gacka, Wojciech Cejrowski czy Dariusz Dziekanowski. Najmłodszych powinna ucieszyć informacja o obecności samego Pana Pierdziołki. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji!

Start już 17 lipca, o godzinie 10:00, a całość potrwa do 19 lipca, do godziny 19:00. Wszystko oczywiście w Łebie, na pasażu spacerowym na plażę wschodnią A. Jeśli więc wypoczywacie w pobliżu, warto odwiedzić to wydarzenie. Wydawnictwo zaprasza wszystkich mieszkańców, przyjezdnych, a przede wszystkim fanów dobrej literatury - niezależnie od wieku! 

Więcej informacji, program, czy mapę dojazdu znajdziecie na:
- stronie internetowej wydarzenia [klik]
- stronie wydarzenia na Facebooku [klik]